ثبت نام در دوره پیش شتابدهی

 

آغاز دوره اول ثبت نام درناهاب :

۱.برای ثبت نام در مرکز شتاب دهنده ی درناهاب ، ارسال آنلاین اطلاعات گروه و ایده ی مورد نظر ضروری است . همان طور که میدانید ارسال به موقع اطلاعات فرصت بیشتر و بهتری را برای بررسی اطلاعات شما برای ما فراهم میکند .

۲.پس از مصاحبه ی اولیه از افراد گروه ، تصمیم به انتخاب گروه برتر گرفته شده و باید خاطر نشان کرد که گروه های منتخب شانس حضور در مرکز را داشته و از امکاناتی که در اختیارشان گذاشته میشود بهره مند خواهد شد .

۳.شانس  استقرار و یا ترک مرکز شتاب دهنده در اختیار خود گروه بوده و در زمان و موقعیت لازم قادر به ترک مرکز نیز میباشند. با توجه به میزان به اشتراگ گذاری تجارب مختلف، نو و پخته برای شروع یک استارت آپ ،مرکز خود را به عنوان یکی از بهترین ها معرفی میکند .

۴.مرکز شتاب دهی درناهاب بعد از انتخاب و همکاری شما با مرکز در مورد ایجاد کسب و کار شما همکاری لازم را خواهد داشت .بلافاصله بعد از ایجاد کسب و کار خود با همکاری شرکت آماده سرمایه گذاری شده و از اعتباراتی که مرکز برای شما در نظر گرفته و در اختیارتان میگذار استفاده خواهید کرد .

۵.مرکز شتاب دهی درناهاب افتخار این را دارد که برای آرامش و تمرکز شما و همچنین آشنایی بیشتر با محیط کار و کمتر کردن هزینه هایتان فضای کاری مناسب و درخور شما را در اختیارتان بگذارد.

۶.مدت زمان فعالیت با شرکت در ساعات کار اداری و در هر روز کاری از سال بوده که در این میان شرکت تمام تلاش خود را برای ایجاد محیط و مشاوره ی بهینه برا شما ادامه خواهد داشت .

۷.در این بازه ی زمانی ارائه ی عصرانه در روز های کاری از خدمات مرکز شتاب دهی درناهاب برا رفاه حال شما دوستان میباشد .

۸.در طی این سه ماه از مدت زمان استقرار تیم ها در مرکز ، استارت آپ ها به صورت انفرادی به مربیان درناهاب که در مرکز مستقر هستند با هدف کمک بهینه به شما دوستان معرفی میشوند . در حال حاضر مرکز شتاب دهی درناهاب دارای … مربی مجرب و با تجربه و سابقه ای بسیار قوی بوده که برای انتقال تجارب خود و ارتقاء ایده های شما مشغول به کار هستند.

۹.در طی این ۱۱ هفته ما رویدادی به عنوان (Demo Day  ) به معنی روز ارائه  کار برای هر استارت آپ در نظر میگیریم که در آن فقط مخاطب های مرکز و اعضای گروه دعوت خواهند شد .

۱۰.مطمئین باشید در مرکز شتاب دهی درناهاب تلاش ما به ۳ماه خلاصه نشده و حتما در ادامه ی کارتان نیز با شما به ادامه ی همکاری پرداخته و از هیچ تجربه ای دریغ نخواهیم کرد .

برای شروع کار کافی است فرم زیر را دانلود کرده و پس از تکمیل آن به آدرس info@dornahub.ir ارسال نمایید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 

دریافت فرم ثبت نام

top