درباره مرکز شکل گیری کسب و کار های نوپا، درناهاب

زياد سخت نيست! كافي است گذشته‌ي خودت را خوب به خاطر داشته باشي. شور و نشاط نوجواني و جواني را و دريايي از نيرو، انگيزه و سؤال! كافي است به ياد داشته باشي كه خودت در آن دوران چه نيازهايي داشتي؛ و چگونه برآورده نمي‌شد! كافي است به ياد داشته باشي كه چه سؤال‌هايي مي‌كردي، و چه جواب‌هايي برايت خنده‌دار بودند! كافي است به ياد بياوري كه چه مي‌خواستي، و كدامين روند يا كدامين سيلاب براي سيراب كردنت در دسترس نبود. حالا ما مي‌خواهيم به ياد بياوريم، مي‌خواهيم تلاش كنيم. مي‌خواهيم نهرهاي جاري انديشه‌مان را به سوي سرزمين وجود پرسشگر شما جاري سازيم. نمي‌دانيم كه سيرابتان خواهد كرد يا نه؛ ولي اميدواريم كه سيرابتان نكند! اميدوار كه جا براي تكاملِ ما، هم‌چنان، همواره، باقي بماند. دلمان مي‌خواهد ما هم با شما رشد كنيم؛ دوباره؛ از اوّل؛ و در مسير اين رشد، در عين اين كه اشكالات رشد قبلي خودمان را تصحيح كنيم، از تجربه‌هاي قبلي‌مان نيز برايتان بگوييم. روشنايي حاصل از پاكيِ نهاد شما، و تلألو خاص آن‌كه برگرفته از نيروي جوانيِ شما است وقتي با تجربه و تلاش خالصانه‌ي ما همراه شود، فرشي از گل و ريحان به سوي آسمان مي‌گستراند، كه فرشته‌ها را آرزوي پاي نهادن بر آن خواهد بود، اگرچه راهشان نمي‌دهيم!!
دوست داريم انديشه‌هايمان با شما سبز شود، دوست داريم در اين وادي هرچه داريم نثار كنيم. اگر كمبودي ديديد، از ناداشتنِ توانِ كافي است نه از ……. .
حال دفتر دوستي‌مان را ورقي ديگر زده‌ايم و گام در مسیر رشد و اعتلا کسب‌وکار در کشورمان برداشته ایم.. اميدواريم ما را در كامل‌تر كردن تلاشمان تنها نگذاريد و ما را نيز همچون گذشته از راهنمايي‌هايتان بي‌نصيب نسازيد.
به اميد روزي كه تلاش هایمان، چيزهايي بيش از سود و درامد براي جامعه مان داشته باشد!

dornahub
مرکز شکل گیری کسب‌وکار های نوپا، درناهاب، در سال ۱۳۹۵ با همکاری مشترک شرکت شهرک های صنعتی استان آذربایجان غربی و مرکز مشاوره تدبیرنگر تاسیس گردیده است و با هدف کم به رشد و توسعه فضای کارآفرینی در شهر ارومیه و استان آذربایجان غربی به فعالیت خود ادامه می دهد.
درناهاب محلی است برای ایده ها نو، خلاقیت و نوآوری، درناهاب به افراد، تیم ها، کسب و کار ها و سرمایه گذاران کمک می کند تا سریع رشد کنند و به قله های موفقیت برسند.
درناهاب با هدف توانمند سازی کسب و کار های نوپا تاسیس شده است و در سه حوزه فضای کاری، ارتباطات و آموزش فعالیت خود را انجام می دهد. درناهاب سعی دارد ایده ها و استعداد ها را سازماندهی کرده و برای موفقیت آنها تلاش کند.
درناهاب چشم انداز و ماموریت خود را به صورت زیر ترسیم کرده است:
ماموریت:
۱- ایجاد یک محیط کار پویا برای کسب و کار های نوپا و استارتاپ ها
۲- آموزش کارافرینان جهت ساخت مدلهای کسب و کار مقیاس پذیر
۳- کمک به ایجاد جامعه کارآفرینی پویا در شهر ارومیه
چشم انداز:
تبدیل شدن به یک مرکز شتابدهی استارتاپ ها در شمال غرب کشور

امیدواریم بتوانیم با تمامی توان برای جامعه مان قدم هایی مثبت برداریم و فردایی بهتر را برای کشورمان رقم بزنیم.

top