استارتاپ تریگر دانشگاه شریف

استارتاپ تریگر یک رویداد آموزشی–رقابتی فشرده به مدت ۶ روز، با هدف ایجاد یک محیط سازنده برای خلق و پرورش ایده‌های کارآفرینانه می باشد. در این رویداد، آموزش‌های ضروری برای تبدیل ایده به یک استارتاپ خوب در کارگاه‌های آموزشی به شرکت‌کنندگان ارائه  می‌­شود. همچنین امکان تیم‌سازی برای صاحبان ایده و یا پیوستن به تیم‌­ها برای برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، گرافیست­‌ها و یا متخصصان دیگر از طریق برنامه‌های شبکه‌سازی مقدور می‌باشد.

ششمین رویداد از این  استارتاپ تریگر با موضوع کاربرد هوش مصنوعی در دو حوزه “مالی” و “حمل و نقل” در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد.

طراحی، برنامه‌ریزی و برگزاری رویداد استارتاپ تریگر برعهده‌ی  ستاک (ستاد توسعه‌ی ایده‌های کارآفرینانه) می‌باشد و مرکز کارآفرینی، شتاب‌دهنده‌ی شریف و مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته‌ی‌  دانشگاه صنعتی شریف، حامیان علمی و مالی و معنوی این رویداد هستند.

برنامه­‌های آموزشی این رویداد در قالب کارگاه­ و در موضوعات زیر در چهار روز ابتدایی برگزار می‌­شوند:

  • روز اول: کارگاه بوم مدل کسب وکار (Business Model)
  • روز دوم: کارگاه تحقیقات بازار ((Market Research
  • روز سوم: کارگاه نمونه سازی اولیه (Prototyping)
  • روز چهارم: کارگاه ارائه‌ی ایده به سرمایه گذار و نقشه‌ی مالی(Pitching and Financial Plan).trigger2

سایر برنامه ها طبق این روال میباشد :

ملاقات سریع (Fast Meeting):

در طول چهار روز ابتدایی رویداد، طی چهار مرحله در دو گروه مجزا (حمل و نقل و مالی) هر یک از افراد یک بار در مقابل سایر شرکت‌کنندگان گروه خود قرار گرفته و در مورد ایده‌ها و توانمندی‌هایشان با یکدیگر گفتگو می‌کنند، در هر گفتگو، هر نفر ۹۰ ثانیه زمان دارد و هر روز در مقابل تعداد مشخصی از شرکت‌کنندگان حوزه خود قرار می‌گیرد. این قسمت از برنامه فرصتی ایده‌آل برای پیدا کردن هم‌تیمی‌های توانمند و ایده‌ای متفاوت برای تشکیل تیم است.

trigger3

 

مشاوره  (Mentoring):

 

در این بخش متخصصان و صاحب‌نظران در حوزه‌ی تکنولوژی مالی، کسب و کار و بازارهای سرمایه در جمع تیم‌ها حضور می‌یابند، تجربیات خود را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند و به پرسش‌های آن‌ها پاسخ می‌دهند.

 

جوایز این دوره:

تیم برتر حوزه حمل و نقل : ۲.۵ میلیون تومان

تیم برتر حوزه مالی : ۲.۵ میلیون تومان

همچنین شانس ورود به برنامه‌ی شتاب‌دهنده‌ی شریف و استقرار ۶ ماهه در مجتمع خدمات فناوری شریف به همراه حمایت مالی و مشاوره‌های فنی و کسب و کار برای تیم‌های برتر وجود دارد.

برای استفاده از برنامه‌ی شتاب‌دهنده ی شریف، لازم است حداقل ۵۰ درصد از بنیان‌گذاران تیم ، دانشجو یا فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف باشند.

چه کسانی می‌توانند در این رویداد شرکت کنند؟

با توجه به تخصصی بودن ششمین رویداد استارتاپ تریگر با موضوع ، شرکت‌کنندگان باید واجد شرایط زیر باشند:

  • محدودیت سنی: ۱۸ تا ۳۵ سال
  • محدودیت پیشینه: دانشجویان و یا فارغ‌التحصیلان رشته‌های مدیریت و اقتصاد، فناوری اطلاعات، کامپیوتر، برق و عمران اولویت دارند.
  • همچنین با توجه به اینکه کارگاه‌های رویداد “عمومی” بوده و کارگاه‌های “تخصصی” پیش از رویداد برگزار می‌شوند، شرکت کنندگان این کارگاه‌ها دارای اولویت ثبت‌نام خواهند بود.

هزینه‌ی شرکت در این رویداد به شرح زیر است:

  • دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف ۷۰/۰۰۰ تومان
  • دانشجویان سایر دانشگاه‌ها ۱۰۰/۰۰۰ تومان
  • سایر افراد ۱۵۰/۰۰۰ تومان

لازم به توضیح است که هزینه‌ی بالا پوشش‌دهنده‌ی تمامی خدمات ارائه شده در رویداد که در برنامه‌ی جدول زمان‌بندی قابل مشاهده است، می‌باشد.

zamanbandtriger

تاریخ‌های مهم:

۱۳۹۵/۱۱/۱۳    شروع ثبت‌نام رویداداستارتاپ تریگر ۶

۱۳۹۵/۱۱/۲۴    پایان زمان ثبت‌نام

۱۳۹۵/۱۱/۲۷    معرفی نفرات منتخب و تماس تلفنی با ایشان برای نهایی شدن ثبت نام

۱۳۹۵/۱۲/۱۵   شروع رویداد استارتاپ تریگر ۶

۱۳۹۵/۱۲/۲۰    اتمام رویداد

برای ثبت نام کلیک کنید.

منبع : ستاک شریف 

برچسب‌ها

پاسخ دهید

Your email address will not be published.

درخواست استقرار

درخواست استقرار

top