ششمین رویداد استارتاپ تریگر شریف

استارت‌آپ تریگر یک رویداد آموزشی، ترویجی، رقابتی است که از سوي گروه ستاك دانشگاه صنعتي شريف به مدت ۶ روز افراد را با فضای استارت‌آپی آشنا می‌کند.

 افراد در ۴روز اول در کارگاه‌های آموزشی شرکت مي‌كنند، چهره‌های موفق استارت‌آپی را می‌بینند و ملاقات‌های سریع انجام می‌دهند و ۲روز پایانی همراه با هم‌تیمی‌های خود که آنها را در این رویداد پیدا کرده‌اند، به رقابت با دیگر تیم‌ها می‌پردازند.

   در این رقابت سال‌بالایی‌های استارت‌آپی هم به عنوان افراد باتجربه براي کمک حضور دارند. درنهایت در عصر روز پایانی ایده‌ها داوری و جوایز به تیم‌های برتر اهدا می‌شود. این رویداد به صورت فصلی و حدودا در اواسط تا اواخرماه دوم فصل برگزار می‌شود. از سه هفته قبل برگزاری، فراخوان آن داده‌ می‌شود.

trigger6-site

 ستاک برنامه‌ای برخاسته از مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف است که برای پرورش ایده‌های خلاقانه دانشجویان و نخبگان دانشگاه صنعتی شریف در حال فعالیت است. ستاک سعی دارد با ایجاد فضای نوآوری و تفکر خلاق در بین دانشجویان و پرورش ایده‌های خلاقانه و کارآفرینانه در دانشگاه و کم‌کردن ریسک دوره ابتدایی شروع کسب‌و‌کار به تجاری‌سازی ایده‌ها کمک کند. افراد می‌توانند در ستاک ایده خود را ثبت كنند و در جلسه مصاحبه ستاک حضور داشته باشند و در صورت پذیرفته‌شدن از خدمات حمایتی آن استفاده كنند. همچنین می‌توانند در رویداد استارت‌آپ تریگر و نشست‌های هفتگی شرکت كنند و از مباحث آموزشي آن استفاده كنند. رويداد استارت‌آپ تريگر در روزهاي ۱۵ تا ۲۰ ‌ اسفندماه در دانشگاه صنعتي شريف برگزار مي‌شود.

منبع :

هفته نامه شنبه 

برچسب‌ها

پاسخ دهید

Your email address will not be published.

درخواست استقرار

درخواست استقرار

top